İki apart daire mevcut 1+1 oturma odası bir yatak odası mutfak tuvalet banyo 6 kişiliktir

ÖNCE İNSAN: Tanrı kainatı yaratırken insanı çok özel yaratmış. İnsana verdiği çok farklı özelliklerle sen kainatın efendisisin demiştir. Eğer insaoğlu bu özelliğinin farkında olabilse dünya kinsiz, nefretsiz ve savaşsız,barış ve sevgi dolu bir yer olurdu.

HİZMET: Bireylerin kendilerine olan saygısıyla başlar. Eğer bir insan kendisini özel görüyorsa, iyi hizmet itibar bekliyorsa karşısındakininde kendisi gibi bir insan olduğunu ve iyi hizmete itibara kendisi kadar layık olduğunu bilmesiyle başlar.

ANLAYIŞ: Bizim misafirlerimiz özeldir. Bizim misafirlerimiz en iyi hizmete layıktır.misafirlerimize farklı hizmet sunmak zorundayız. Ve bu, misafirimiz farklı, bizleri ise vazgeçilmez yapar. Hizmette sınır yoktur. En iyisi için (AR GE) çalışmaları hep devam etmek zorundadır.

TURİZM: Bize göre turizm sadece söylendiği gibi bacasız sanayii söylemiyle kısıtlanmamalıdır. Turizm milletlerin birbirleriyle ve ve kültürlerin birbirleriyle kaynaşmasından ülkelerin birbirleriyle kaynaşmasına kadar çok yanlı ele alınması gereken bir sektördür. Kültür ve bir geleneğimizi bozmadan doğamızı ve benliğimizi bozmadan ve bir gelenin bir daha gelmesinde beş kişi olmasını sağlayacak şekilde düşünmektedir. Turizm barıştır, kaynaşmadır, tanınmadır, tanımadır.

SON SÖZ: Saygıdeğer misafirlerimiz, Nazlı Çiçek bir aile kuruluşudur. Biz Nazlı çiçek tarım turizm madencilik lmtd. Şirketi olarak işin ciddiyetini ve sorumluluğunu bilmekteyiz. Sizler bizim için öncelikle konuğumuzsunuz. Lütfen kendinizi yabancı hissetmeyiniz ve evinizde olduğunuz kadar rahat olunuz. Bizim yöremiz halkı olarak zaten konuk sever bir milletiz. Bunu ailemizin insanı, hizmet anlayışı eklendikçe rahat edeceğiniz umudunu taşıyoruz. Lütfen dilek ve şikayetlerinizi bizden esirgemeyiniz.

Rahat, huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir tatil dileğiyle...

Nazlı Çiçek Ailesi